Premiere Vision Fabrics, Paris


Première Vision Fabrics

7-9 Şubat 2017, Salon 5&6

premiere_vision_paris

Premiere Vision Fabric, Ballet Tan Sağtürk

Paris, 7- 9 Şubat 2017 tarihleri arasında, yılda iki kere yapılan ve sezonun moda talimatlarını yaklaşık 18 ay önceden sunan dünyanın önde gelen şovu Premiere Vision Fabric‘ i (eski adıyla Premiere Vision) ağırlıyor.. Bu toplantı ve fuar  hem iş yapmak isteyenler için eşsiz bir ilham merkezi hem de adeta bir trend laboratuvarı..

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ile Ünlü Modacı Hakan Akkaya Türk kumaşını dünyaya tanıtmak için 7-9 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan dünyanın en prestijli kumaş fuarı “Premiere Vision Paris’te” gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Hakan Akkaya tasarımlarıyla şekillenen Türk kumaşının kullanıldığı fotoğraf çekimlerinde uluslararası tanıtım yüzü Fransa Devlet Balesinde görev almış dünyaca ünlü Türk Balet sanatçısı “Tan Sağtürk” oldu. Ünlü balete çekimlerde balerin “Elena” eşlik etti.

İki balerinin kumaşla büyüleyen dansını “Tayfun Çetinkaya” fotoğrafladı. İTHİB tarafından fotoğraf çekimleri Premier Vision Paris fuar alanının billboardlarında ve Paris‘in çeşitli noktalarında sergilenecek.

Première Vision Fabrics : vibrant, exciting trends.

7-9 February 2017, Hall 5&6

premiere_vision_paris_2

Premiere Vision Fabric, Ballet Tan Sağtürk

Twice a year, Paris welcomes Première Vision Fabrics (formerly Première Vision), the world’s premier fabric show, which offers up the season’s fashion directions some 18 months in advance. This hub of meetings and inspiration is both a unique place to do business and a trend laboratory.

İsmail Gülle, President of Istanbul Textile and Raw Materials Exporters Association (İTHİB) and famous fashion designer Hakan Akkaya are preparing to showcase the world’s most prestigious fabric fair “Premiere Vision Paris”, which will take place on 7-9 February 2017 to introduce Turkish fabrics to the world.

In Turkish designer Hakan Akkaya‘s photo shoots, which are made of Turkish fabric, the international promotion face became the famous Turkish Balet artist “Tan Sağtürk” who had worked at the State Ball of France.. The famous ballet dancer footage was accompanied by the ballerina “Elena”.. The photographer “Tayfun Çetinkaya” photographed the dance of the two ballerinas, which fascinated with the fabric.. Photos will be displayed on the billboards of the Premier Vision Paris exhibition area and at various points in Paris by ITBI..

Sevgilerimle.. With Love..

Kaynaklar (Resources)

Premiére Vision Paris

About adhandmade

I'm in love with handmade, handicrafts .. Especially sewing and knitting .. Also fashion and styling .. My motto is "Elegance is the only beauty that never fades".....Audrey Hepburn....
Bu yazı Fashion, Genel (General), Trends içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

23 Responses to Premiere Vision Fabrics, Paris

 1. Nilzeitung dedi ki:

  çok teşekkürler zaten !!!! birçok başarı sizi ve hayal edebileceğiniz her şeyi iyi ve en iyi şekilde diliyor. günlük yaşam için. teşekkür ederiz.

  Liked by 1 kişi

 2. Arohii dedi ki:

  Nice to know about a world’s premier fabric show. Thanks for sharing dear friend. wish you a wonderful weekend. ❤ xx

  Liked by 1 kişi

 3. voulaah dedi ki:

  Happy Valentine’s Day dear
  Kisses

  Liked by 1 kişi

 4. Demet dedi ki:

  Çok güzel. ..
  Bende seyretmek iserdim.
  Başka zaman artık. .
  Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

 5. voulaah dedi ki:

  wow fantastic dear
  thank you so much for good sharing
  Have a very nice day
  Kisses

  Liked by 1 kişi

 6. niasunset dedi ki:

  Sana da mutlu ve keyifli bir hafta dilerim, sevgiler, nia

  Liked by 2 people

 7. niasunset dedi ki:

  Muhteşem… Seyretmek isterdim. Teşekkür ederim, sevgiler, nia

  Liked by 2 people

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.